ספרי האחרון

דבר המו”ל:
“חיי הנפש של המטופל, עולמו של הפסיכותרפיסט והרהורים על היחס שבין החיים, התודעה והפסיכותרפיה הם רק חלק מן הנושאים אשר בהם עוסק ספר זה. המחבר מציג שיטת טיפול שונה, ייחודית ואנושית, המשלבת פסיכולוגיה מערבית קלסית עם פילוסופיות מזרחיות. לקורא תהא זו הזדמנות נדירה להציץ מאחורי כורסתו של פסיכולוג מזן מיוחד”.

פרופ’ שלמה גיורא שוהם, אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למשפטים – לימודים בינתחומיים:
“…ד”ר ארנון לוי מצטייר מספרו החדש כזן נדיר בקרב המטפלים בישראל. הוא איש אשכולות שנוסף להכשרתו הפסיכולוגית מצוי בנבכי התרבות כולה…כל מי שמעוניין בהעמקה בפסיכותרפיה וברקעה הפילוסופי והמדעי ימצא עניין רב בספר חשוב זה. אני מברך את ד”ר לוי על הישגו המרשים וממליץ לכל לחוות את ההנאה והתובנה שהיו לי בקריאת הספר”.

ד”ר שמעון קורניצר, אוניברסיטת תל אביב. לשעבר יו”ר האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה:
“הספר שופך אור בדרך יצירתית על ראייתו הליברלית של המחבר את הפסיכותרפיה ואת החיים, ומשלב אילוסטרציות ממפגשים עם מטופלים שעמם עבד. הכתיבה הבהירה ברורה גם לקורא שאינו מתמצא בספרות הפסיכולוגית המקצועית, אך מעוניין להרחיב את הבנתו בתהליכים של התפתחות רגשית ושיפור הקומוניקציה האישית והבינאישית. ברגישות וביושר מציע ד”ר לוי לקורא שביל להשגת ביטחון אישי והגשמה עצמית”.

ניתן לרכוש את הספרים “תבניות פרומתיאוס- מבוא לפסיכולוגיה אבולוציונית של העצמי” ומעבר למראה הריקה” במחיר של 54 ש”ח כ”א כולל דמי משלוח. הזמנות להפנות למייל grarnon@gamil.com

לקריאת פרקים אחדים מהספר: