על השותפים שלנו

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

PDF  Professional Development Foundation  היא חברה בריטית לפיתוח תוכניות למוד אקדמיות בתחומי הפסיכולוגיה והאימון. פרופ’ ליין מנהל החברה פיתח את המתודולוגיה פורצת הדרך של “מסע הלמידה” זוהי שיטת למידה מהפכנית שפותחה במרכז הבריטי ואוניברסיטת מידלסקס מאפשרת הקניית מטה-מודל תיאורטי ומתודולוגי שמעצים את הלמידה מההתנסויות האישיות והקבוצתיות בארגון. המגמה היא של יצירת כישורי למידה  שנמשכת משך כל החיים, מעצימה את הביצוע במקומות העבודה ומאפשרת למידה חכמה ומתבוננת (reflective) בהתנסויות האישיות והקבוצתיות בארגון.  הלמידה נמשכת משך כל החיים ומעצימה את הביצוע במקומות העבודה ואת איכות החיים.

Middlesex University LogoMDX – אוניברסיטת מידלסקס  היא אוניברסיטה בעלת מוניטין הממוקמת בלונדון אך בעלת שלוחות  במדינות אחדות. הדגל של אוניברסית מידלסקס הוא חדשנות ומצוינות במחקר. שיתוף הפעולה המשולב  בין  NECP  ו  MDX מאפשר השתתפות בתוכניות לימוד אקדמיות ל MA,Msc ודוקטורט מאוניברסיטת Middlesex בתחום של Coaching Psychology המותאמות לארגונים שונים..    The Existential Coaching Psychology Academy  – NECP   (שם נוסף CPA ) היא חברה אקדמית  שהקים ד”ר ארנון לוי  לפיתוח אקדמי, הוראה, וקידום הכשרת מאמנים באינטרנט ובמוסדות אקדמאיים בגישה פסיכולוגית- אקסיסטנציאלית עדכנית התואמת את רוח המאה ה-21 ושחתמה בשנה האחרונה על הסכם לשותפות אסטרטגית עם המרכז הבריטי לפיתוח תוכניות לימוד אקדמאיות בלונדון ואוניברסיטת מידלסקס.

LogoIACP  האיגוד הישראלי לאימון בגישה פסיכולוגית נוסד ומנוהל ע”י ד”ר ארנון לוי למטרת פיתוח והפצת תחום האימון הפסיכולוגי בישראל. ב 4.9.12 יקיים האיגוד כנס בינ”ל בשיתוף עם אוניברסיטת ת”א. הבכנס יהיה חלק מהכנס הבינ”ל השני באימון פסיכולוגי ויתקיים בחסות האיגוד הבנ”ל לאימון פסיכולוגי.

אנחנו בקשרי עבודה הדוקים עם האיגוד הבינ”ל    International Society of Logotherapy and Existential Analysis בפתוח תחום האימון הפסיכולוגי בגישה אקסיסטנציאלית/הומניסטית.

ד”ר ארנון לוי מכהן כסגן נשיא האיגוד הבינ”ל לאימון פסיכולוגי   (ISfCP )  ומנהל קשרי עבודה הדוקים עם הקהיליה הבינ”ל לאימון פסיכולוגי. הוא גם מכהן כחבר מטעם האיגוד הבינ”ל בועדת ההיגוי להקמת הכנס הבנ”ל השני באימון פסיכולוגי המתבצע במדינות רבות.