הדרכה וייעוץ בפגישה אחת לאימון וטיפול עצמי

destek olmak

לא, עדיין איננו עושים ניסים , אך נסיון מצטבר של למעלה מ 35 שנים כפסיכולוג קליני ומאמן לחיים וטיפול בכל סוגי הבעיות: מפסיכוזות ועד חיפוש משמעות ודרך בחיים, נסיון רב של הוראה אקדמית, הדרכת פסיכולוגים, הדרכת סטודנטים לדוקטורט, סטודנטים לאימון ומאמנים אישיים מאפשרים לנו לתת ערך מירבי לזמנך ולכספך. נסיון רב וידע מעמיק וכן שליטה ברוב הגישות הטיפוליות והאימוניות מאפשרים לנו לזהות במהירות את מקור הבעיה האמיתית או  המצב הלא רצוי בחייכם ולהנחות אתכם בדרכים המיטביות לשנותו.

 ב 90 דקות נבצע ניתוח מעמיק של הבעיה או המצב בחיים שבו אתם נמצאים, במיפגש אישי או בסקייפ וניתן לכם ארגז כלים שיאפשר לכם להתמודד ביעילות רבה ולמצוא דרך מיטבית בחייכם.

כאן כדאי שארחיב מעט. לאחר כ 35 שנים של נסיון במערכת בריאות הנפש, באקדמיה, ובקליניקה פרטית  ושל חקר תהליך השינוי בטיפול ובאימון אישי גיבשתי מספר עקרונות שאני מיישם בטיפול ובאימון:

  1. אני תומך בטיפול מוגבל בזמן. גם טיפולים ארוכים הם אפקטיביים ולעיתים הכרחיים,אך היחס של עלות מול תועלת לא תמיד נשמר בהם בצורה אופטימלית. טיפולים ארוכיםעלולים לעיתים ליצור תלות רגשית ועלותם המצטברת גבוהה. לכן אני נותן כבוד רבלהשקעת הפונה מבחינה כספית, רגשית והשקעת זמן. לכן הטיפול תמיד יחתור להיות אופטימלי ומוגבל בזמן.
  2. העקרון השני המנחה אותי הוא חדשנות. שימוש בכלים הרבים שמאפשרים האימון האישיוטכניקות מודרניות של פסיכותרפיה ליצור שינוי רצוי בפרק זמן אופטימלי וקצר ככל האפשר.
  3. למרות שיש לתת עדיפות לטיפול מוגבל בזמן, איני מאמין בטיפול של Quick Fixכלומר טיפולים של שינוי מהיר ושטחי. כפי שציינתי, מטרת הטיפול היא שינוי דפוסיהתנהגות אוטומטיים רגשיים ובלתי מודעים שבדרך כלל גם מופעלים על ידי מערכתהעצבים הבלתי רצונית. למשל: אם יש לי נטייה להסמיק כאשר אני מדבר בציבור,אם אני נכנס ללחץ בוויכוח עם עמית לעבודה או דואג דאגת יתר כאשר הבת שלייוצאת לטיול שנתי – בכל הדוגמאות האלה התגובה שלי היא בלתי רצונית ושכנוע רציונלי,הרגעה או הסבר יכולים לסייע רק במעט. כדי לשנות דפוסים פנימיים רגשיים ובלתימודעים עלינו להפעיל מגוון של טכניקות טיפוליות שתפעלנה על המערכת הרגשיתוהלא מודעת ותהיינה אפקטיביות לאדם הספציפי שפונה לטיפול.
  4. האימון או הטיפול שאני נותן הוא רב ממדי, מבוסס על ארגז כלים פסיכולוגי, על פסיכולוגיה אסטרטגית קצרת מועד, פסיכולוגיה קוגניטיבית ובעיקר על הגישה של פסיכולוגיה חיובית דינמית שתוכלו לקרוא עליה באתר. כ”כ אני בעל רשיון משרד הבריאות להיפנוזה ולהיפנותירפיה – טיפול בהיפנוזה והיפנוזה. אני גם נותן אימון קבוצתי ולעיתים משתמש בטכניקות היפנוטיות באימון זוגי או קבוצתי.
  5. בנוסף לטיפולים ולאימון, קיימת אפשרות לבוא לפגישה חד פעמית של שעה וחצישמטרתה לזהות ולהעצים את החוזקות של הפונה, לקבל כלים אפקטיביים להתמודדעם לחצים, חרדות, קשיים בהחלטות, ועם החסמים שמונעים מאיתנו להצליח ולהגשיםאת מלוא הפוטנציאל העצמי שלנו. מטרת המפגש לתת כלים לעבודה עצמית של הפונהלשיפור ולהעצמה עצמיים תוך התבססות על הניסיון הקליני הרב שלי כפסיכולוג וכמאמן.